בקניה מעל 299 ש”ח משלוח חינם עד לבית  – כל המוצרים 100% מורינגה מהמשתלה שלנו מיוצר כחול לבן
צפו במבצעים שלנו – לחצו כאן

טיפול טבעי בכאבים, דלקות ומחלות כרוניות באמצעות עלי המורינגה

שימוש בעלי מורינגה מצמצם משמעותית את הכאבים, מעכב תהליכים דלקתיים ומטפל בנפיחות במפרקים

כאבים, דלקות ומחלות כרוניות פוגעים באיכות החיים ומרביתם נגרמים מחולשה של המערכת החיסונית.

מחקרים מצאו שצמח המורינגה צמצם משמעותית את הכאבים, עיכב תהליכים דלקתיים וטיפל בנפיחות במפרקים.

ניתן לצרוך את הרכב הויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון הדרושים לטיפול, באמצעות נטילת כמוסות, חליטת עלי מורינגה או אבקת מורינגה באופן יום יומי כתוספת נהדרת לשייקים, יוגורט, טחינה ועוד.

מהן דלקות פרקים, כאבים ודלקות, איך מתמודדים איתם?
אחת הדלקות הידועות והשכיחות ביותר אשר גורמות סבל לאנשים רבים היא דלקת הפרקים/דלקת מפרקים. זוהי דלקת כרונית שאין לה טיפול ממשי ידוע נכון לזמנים אלו. הדרך הנכונה והיעילה ביותר “להילחם” בדלקות פרקים היא באמצעות טיפול בתסמינים, הקלה על הכאבים, חיזוק הגוף, שמירה על מאזן נכון של ויטמינים ומינרליים, מניעת החמרה והתאמת אורח החיים. דלקת פרקים עשויה להופיע בעוצמות שונות ובמפרקים שונים ולכן להקשות מאוד על פעילות יום-יומית. דלקות פרקים יכולות להופיע בכל גיל, אך הן מתפרצות בשכיחות גבוהה יותר אצל אנשים מבוגרים ואף נחשבות כגורם נכות מרכזי בקרב גילאי ה-65 ומעלה.

איך מטפלים בכאבים, דלקות ומחלות כרוניות באופן טבעי?
השימוש במורינגה כתרופה אתנו-בוטנית לדלקת פרקים נפוץ במזרח אסיה וצפון מזרח הודו. חלקי הצמח השונים של המורינגה מכילים ריכוזים גבוהים של נוגדי חמצון המסייעים למניעת דלקות וחיזוק המערכת החיסונית. הסגולות הייחודיות של המורינגה מסייעות למניעת כאבים ותהליכים דלקתיים המעורבים במחלות כרוניות.

ומה אומרים המחקרים?
אלפי מחקרים נערכים מדי שנה במטרה לחקור את יכולות הריפוי של צמח המורינגה, נמצא שעלי הצמח מכילים חומרים אנטי דלקתיים ומשככי כאבים. מיצוי החומר הפעיל מעלי וזרעי המורינגה, צמצם משמעותית את הכאבים, עיכב תהליכים דלקתיים וטיפל בנפיחות במפרקים. עדויות מנבדקים שחוו כאבים כרוניים העלו כי שימוש באבקת מורינגה סייעה להפחתת כאב לאחר צריכת אבקת מורינגה של שבוע אחד.

איך משלבים צריכת מורינגה בחיי היומיום?
האמת, די בקלות. אחד היתרונות הגדולים של צמח המורינגה הוא יכולת הספיגה המהירה שלו בדם. אנו טוחנים את העלים המיובשים עד לכדי אבקה דקיקה, אשר ניתן לצרוך באמצעות כמוסות, חליטת עלי מורינגה או אבקה והיא מהווה תוסף עתיר בערכים תזונתיים, מעולה מול לחץ דם גבוה, סוכר, כולסטרול ועוד. ניתן לשלב את צריכת האבקה בשלל דרכים:

  • כתיבול מעולה לסלט, באפייה או בישול
  • כתוספת עתירת ערכים תזונתיים למשקאות בריאים
  • במשקאות חמים
  • כתוספת לשייקים ומילקשייקים
  • בערבוב עם נוזלים (מים, חלב, משקה) ושתייה כתוסף תזונה

להצטרף למועדון לקוחות המורינגה שלנו ולקבל טיפים לתזונה בריאה ושלל מבצעים והטבות!