טיפול טבעי לחיזוק המערכת החיסונית באמצעות עלי המורינגה

שימוש בעלי עץ המורינגה מסייע בשמירה על מערכת חיסונית חזקה ובריאה

מגוון גורמים חיצוניים יכולים לפגוע בתפקוד והיעילות של המערכת החיסונית וחושף את גופנו לחיידקים ולווירוסים.

עלי המורינגה היא מקור מעולה לצריכת ויטמין C ואבץ היעילים ביותר לחיזוק המערכת החיסונית ומסייעים משמעותית לריפוי של מחלות וזיהומים.

ניתן לצרוך את כמות הויטמינים והמינרלים הנחוצה לטיפול והגנה, באמצעות נטילת כמוסות, צריכת חליטות עלי מורינגה או אבקת מורינגה באופן יום יומי כתוספת נהדרת לשייקים, יוגורט, טחינה ועוד.

איך מחזקים את המערכת החיסונית?
כדי לשמור על מערכת חיסונית חזקה ובריאה, יש לספק לגוף את המינרלים והערכים התזונתיים הדרושים לו כדי לשמר את חוזקו. ויטמין C ואבץ מועילים ביותר לחיזוק המערכת החיסונית ויכולים לסייע משמעותית לריפוי של מחלות וזיהומים.

איך מטפלים בכאבים, דלקות ומחלות כרוניות באופן טבעי?
חלקי הצמח השונים של המורינגה מכילים ריכוזים גבוהים של נוגדי חמצון המסייעים למניעת דלקות וחיזוק המערכת החיסונית והגנה נגד מחלת השפעת. הסגולות הייחודיות של המורינגה מסייעות למניעת כאבים ותהליכים דלקתיים המעורבים במחלות כרוניות.
צמח המורינגה הוא בעל פוטנציאל רב לשמש כאנטיביוטיקה טבעית, לתרופה נגד דלקות, לחיזוק מערכת החיסון ולשמירה על הבריאות המתמשכת של הגוף. וכל זאת, כמובן, ללא תופעות הלוואי של האנטיביוטיות הסינטטיות שאנחנו מקבלים תחת מרשם רופא.

ומה אומרים המחקרים?
אלפי מחקרים נערכים מדי שנה במטרה לחקור את יכולות הריפוי של צמח המורינגה. רבים מהם מצאו נוכחות גבוהה של אבץ, שאחראי לתהליכים רבים הקשורים לעמידותה של המערכת החיסונית. עלי הצמח מכילים חומרים אנטי דלקתיים ומשככי כאבים. לפי בדיקות שנערכו במהלך התפרצות מגפת הקורונה, נמצא שעלי המורינגה סייעו לחיזוק המערכת החיסונית וההתמודדות נגד נגיף הקורונה.

איך משלבים צריכת מורינגה בחיי היומיום?
האמת, די בקלות. אחד היתרונות הגדולים של צמח המורינגה הוא יכולת הספיגה המהירה שלו בדם. אנו טוחנים את העלים המיובשים עד לכדי אבקה דקיקה, אשר ניתן לצרוך באמצעות כמוסות, חליטת עלי מורינגה או אבקה והיא מהווה תוסף עתיר בערכים תזונתיים, מעולה מול לחץ דם גבוה, סוכר, כולסטרול ועוד. ניתן לשלב את צריכת האבקה בשלל דרכים:

  • כתיבול מעולה לסלט, באפייה או בישול
  • כתוספת עתירת ערכים תזונתיים למשקאות בריאים
  • במשקאות חמים
  • כתוספת לשייקים ומילקשייקים
  • בערבוב עם נוזלים (מים, חלב, משקה) ושתייה כתוסף תזונה