בקניה מעל 299 ש”ח משלוח חינם עד לבית  – כל המוצרים 100% מורינגה מהמשתלה שלנו מיוצר כחול לבן
צפו במבצעים שלנו – לחצו כאן

התמודדות טבעית עם גאוט באמצעות עלי המורינגה

שימוש בעלי עץ המורינגה תורם להפחתת חומצה אורית והתמודדות עם גאוט

הדלקת שמאפיינת את מחלת הגאוט נובעת משקיעה של גבישי חומצה אורית בנוזל המפרק – תוצאה מרמה גבוהה של החומצה בדם, שגורמת להצטברות במפרקים.

מחקרים מעידים על יתרונותיו של צמח המורינגה בטיפול בגאוט ובהפחתת כאבים במפרקים. צמח המורינגה יכול להוות אפשרות טבעית ויעילה לטיפול בגאוט .

צמח המורינגה מכיל רמות גבוהות של חומצה כלורוגנית, עם התכונות האנטי-דלקתיות היא מסייעת בהפחתת הדלקת בגוף. בנוסף חומרים כמו החלבון במורינגה יכולים לסייע בבניית רקמות חדשות ובתחזוקתן, וכך להפחית את התסמינים של המחלה.

גאוט , היא מחלה כרונית  שהתופעות שלה הן כאב של דלקת במפרקים, והצטברות חומצת שתן בגוף ובמפרקים. היא מתבטאת בנפיחות וכאב עז. ברוב המקרים הכאב  בבסיס הבוהן של כף הרגל, אבל במקרים אחרים  גם במפרקים כגון ברכיים, קרסול או כפות הידיים.

הדלקת שמאפיינת את מחלת הגאוט נובעת  משקיעה של גבישי חומצה אורית בנוזל המפרק – תוצאה  מרמה גבוהה של החומצה בדם, שגורמת להצטברות במפרקים.

חומצה זו נוצרת בגוף באופן טבעי מטבולי, בעקבות תהליכי פירוק חלבון בגוף אבל  בפעילות גוף תקינה אמורה להיות מופרשת מהגוף. ישנם מזונות אשר אכילתם  ידועה כמעלה את היווצרות חומצת השתן כגון בשר ובחלק מסוגי הדגים ופירות ים ולכן חשוב מאד לשמור על שיגרת דיאטה מיוחדת למי שסובל  ממחלת גאוט ועודף חומצת שתן.

אבחון לגאוט:

איך אתה יודע שאתה סובל מגאוט? ברוב המקרים כשאדם מגיע לרופא עם כאבים חזקים בבוהן כף הרגל, ונפיחות, ללא  חשד לפגיעה חיצונית כלשהי, הרופא ייתן לו לעשות בדיקת דם פשוטה בה יבדקו את רמת חומצת השתן שלו.

אם חומצת השתן עולה על 6.8 (לעיתים אף פחות) אבחנת הגאוט תהיה מיידית.

יש  טיפול טבעי לגאוט המבוסס על תזונה נכונה ומאוזנת.

מחקרים מעידים על יתרונותיו של צמח המורינגה בטיפול בגאוט ובהפחתת כאבים במפרקים. צמח המורינגה יכול להוות אפשרות טבעית ויעילה לטיפול בגאוט .

צמח המורינגה הוא צמח עשיר בתכונות תזונתיות ורפואיות, הגדל והמצוי בעיקר באפריקה ובאסיה ואולם בשנים האחרונות הוא גדל גם בישראל וביערות מורינגה – משתלות סנדר ושם בודקים למעשה את הייחודיות של המוצרים הללו. הוא מכיל מגוון של חומרים תזונתיים וביולוגיים שיכולים להקל על מגוון מצבים בריאותיים, כולל גאוט.

צמח המורינגה הוא אחד מהתוספים התזונתיים המבוקשים ביותר לטיפול  בגאוט. צמח המורינגה מכיל רמות גבוהות של חומצה כלורוגנית, עם התכונות האנטי-דלקתיות  היא מסייעת בהפחתת הדלקת בגוף. בנוסף חומרים כמו החלבון במורינגה יכולים לסייע בבניית רקמות חדשות ובתחזוקתן, וכך להפחית את התסמינים של המחלה.

צמח המורינגה מכיל גם חומרים אחרים היכולים להפחית את רמות החומצה האורית בדם, שהיא הגורם המרכזי בפיתוח גאוט. לכן, צמח המורינגה יכול לשמש ככלי יעיל להפחתת כאבים,דלקות ולהקלה על הסיבוכים הקשורים לגאוט

כל העצות שנכתבו במאמר למעלה הן עצות יעילות וחשובות, אך אינן פוטרות אתכם מפניה ליעוץ רפואי שמרני ו/או משלים, אינן יעוץ רפואי. במידה ותבחרו לטפל בגאוט באמצעות מורינגה נשמח לעמוד לשרותכם

להצטרף למועדון לקוחות המורינגה שלנו ולקבל טיפים לתזונה בריאה ושלל מבצעים והטבות!