עדויות של לקוחות מקדמות מכירות ביערות מורינגה

מוטי סנדר

מוטי סנדר

במהלך השנים האחרונות לאחר שנכנסתי לכל הנושא של השיווק הדיגטאלי, נרשמתי לקורסים למינהם המלמדים כיצד יש לפעול, לעבוד ולהגיע ללקוחות שמשאירים לידים בדרך לקניית המוצרים.

אחת ההמלצות החשובות שקיבלתי במהלך השנים…תשדל לבקש מהלקוחות סיפור / עדות / חוויה…”עדויות של לקוחות מביאים לחנות עוד ועוד מלקוחות”.

אנחנו מבקשים מלקוחות לעמוד מול המצלמה אך קיימת הבעיה…לעמוד מול מצלמה  ולהיחשף.כמובן שאני תמיד מודה ללקוח או לקוחה שמסכימים ואנחנו מעלים זאת בדרך כלל בפייסבוק של יערות מורינגה.

הפעם לקחנו משהו משלנו, גם לקוחה טובה, רעיה טובה ושותפה מעולה.
תכירו את חנה סנדר אשתי היקרה, שאוהבת לטפח את מראה פניה.

לאחר הגרוש מגוש קטיף, התברר שהרבה חברים טובים התחילו לפתח בעיות בריאותיות, זה התבטא בסוכר שעלה, בלחץ דם, בכולסטרול בדלקות ועוד ברים רבים נוספים.
באופן אישי,  לחנה החלו הפנים להעלות פצעים, כתמים אדומים ובעיות נוספות. הדבר הקשה עליה קשות והיא פנתה למספר רופאי עור כאן בסביב בה אנחנו מתגוררים, וכולם הבינו שמדובר כתגובה לסטרס, טראומה מהמהלך הקשה של עזיבה של בית ומשק חקלאי ללא בסיס של שיבה למקום עבודה מסודר. הלחצים שנגרמו עקב הגרוש מהבית בגני טל בגוש קטיף, גרמו לאי נוחות וירידה חזקה במצב הרוח וההרגשה הכללית של הנראות האישית. רופאי העור הבינו שהבעיה חמורה ולא המליצו על מוצרי קוסמטיקה על אפשרויות הכלולות בסל המוצרים של קופות החולים שלא תמיד משפרות את המצב במצבים שכאלו.
מה שחנה קיבלה לא עזר לה…היא ניסתה שוב ושוב והרופאים הציעו לה להשתמש במוצרים שנותנים לשיפור המראות בבתי אבות. בכאשר התחלנו לגדל ולייצר את מוצרי המורינגה ביערות מורינגה, הרגשנו את הסלוגן “נפלאות המורינגה”.אישה נפלאה שעובדת שנחשפנו אליה במהלך הימים ההם, שעובדת איתנו בתחום הקוסמטיקה עודדה את חנה ואמרה כאשר תתחילי להשתמש בקרמים ובסרומים הכוללים את המורינגה את תראי דברים לגמרי אחרים. חנה שאיננה חובבת לעמוד מול מצלמה ולספר את החוויות, הבטיחה לי שברגע שהדברים ישתנו היא מתחייבת לספר לכל המעוניינות את הסיפור ואת התוצאות בעקבות השימוש הנכון במוצרי יערות מורינגה מתוך שליחות. אלו מספר דקות מתוך שיחה שחנה שוחחה עם נשים שביקרו אותנו ביערות מורינגה.

אתמול ביקרו אותנו נשים נוספות ושמעו את הסיפור מפיה והשיבו לה בהתרגשות מהמראה ומהריפוי שחנה חוותה עם השימוש במוצרי המורינגה הטבעיים ובמוצרי הקוסמטיקה. קרמים לפנים. סרומים לפנים ושמן מורינגה.

יש לנו הצעה,נשים המעוניינות לשוחח עם חנה בשעות העבודה, היא תשמח לדבר איתכן ולהסביר את התהליך בטלפון 08-8593318 או בוואטסאפ 054-884-3855.אפשרי להגיע בשעות העבודה ולפוגשה. בווייז רושמים “יערות מורינגה“.מכתובת זו ניתן להיכנס ישירות לחנות ולמוצרים שלנו המופלאים.

“יהי עור! עושים תרגיל לגיל”

אולי יעניין אותך גם

-אייגינג
הדור הבא של הקוסמטיקה הוא בכלל מורינגה
הדור הבא של הקוסמטיקה הוא בכלל מורינגה כיצד הפכה המורינגה המכונפת (Moringa oleifera) לטרנד הלוהט של עולם...
WhatsApp Image 2020-05-12 at 10.59
יערות מורינגה הקסם שבטבע
האם שמעתם פעם בחיים על אנשים שאוכלים עצים? עלים? פרחים? זרעים? אנחנו מכירים בעלי חיים שאוכלים עצים אבל...
 ללא שם (5)
מורינגה מכונפת (Moringa oleifera) ומיני מורינגה נוספים בישראל
לעד טנא עריכה מקצועית אביגל הלר בהערכה רבה לד”ר יפתח ואקנין קינן מתוך מסמך של מדינת ישראל משרד...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *