בקניה מעל 299 ש”ח משלוח חינם עד לבית  – כל המוצרים 100% מורינגה מהמשתלה שלנו מיוצר כחול לבן
צפו במבצעים שלנו – לחצו כאן

about us

מי אנחנו?

אז מי היא בעצם "משפחת מורינגה"?

אנחנו חנה ומוטי סנדר ואנחנו חקלאים ארצישראליים בעלי וותק של יותר מארבעים שנה.
את עבודתנו החקלאית התחלנו בשנת 1978 בגוש קטיף, ומאז ועד היום לא נטשנו ולא עזבנו את החקלאות הנטועה בנו.

לפני כשנתיים, החלטנו לקחת את כל הידע, הניסיון והערך שצברנו לאורך דרכינו הארוכה – ולמקד אותו בשתילה, גידול והשבחה של צמח המורינגה הנפלא!
אנחנו יכולים להעיד על עצמינו כי אנו חיים ונושמים את מה כל שקורה ביערותינו.

את הבוקר שלנו אנחנו מתחילים בסיבובי בוקר טוב בכל שטחי היערות, עוברים ושואלים בשלום העצים ומברכים אותם בברכת בוקר נהדר.
הביקורים והסיבובים נמשכים במהלך היום וקיימת מערכת יחסים טובה בין העצים ובין המגדלים. אנחנו משתדלים לתקן ולהיטיב עם סביבת הגידול של העצים; על מנת למנוע הצפות בימי החורף הקרים, ולאוורור את גזעי העצים בימים החמים.

התהליך הטבעי ביותר שצמח המורינגה יכול לקבל!

אנחנו עוסקים ומנהלים את קטיף העלים מעצי המורינגה בכל השטחים. לאחר הקטיפה, אנחנו מעלים את העלים לייבוש על גבי שולחנות ייבוש בחממה מקורה ומוצללת.
אנחנו לעולם לא מייבשים בתנורים ובתעשייה.
את העלים היבשים אנחנו טוחנים לאבקת מורינגה המכילה 100% מורינגה ללא שום תוספים. כך אנחנו מוכרים אותה. אנחנו בין היחידים בארץ אשר פועלים בדרכים טבעיות אלה.
המורינגה שלנו מיוחדת במינה ויעידו על כך קהל הקונים ההולכים ומתווספים בארץ ובעולם!

הראש עם החזון ממשיך כל הזמן לעבוד, ואנחנו תמיד מחפשים לעשות עוד דברים מדהימים עם הצמח הנפלא הזה. הדבר הראשון שעשינו תוך כדי הכנת השטח של זריעת המורינגה; היה לייעד שני מבנים ביערות לקטיף ויצור שמן מזרעי המורינגה, מתוך שלושה מבנים שבהם אנחנו מגדלים את המורינגה, ומבנה אחד אשר הזריעה בו נעשתה בצפיפות גבוהה – לכן הוא משמש גם לקטיף רב-פעמי של עלי מורינגה וגם אטרקציה נהדרת וייחודית ליערות שלנו – מבוך המורינגה הגדול!

מבוך המורינגה נועד לארח קבוצות של תלמידים, קבוצות נוער וחיילים, קבוצות של וועדי עובדים וגמלאים שרוצים לצאת משגרת התעשייה היומיומית.
אנחנו מזמינים אתכם להגיע אלינו, ולהתחבר לטבע – אל הריאה הירוקה ביערות מורינגה.

קוסמטיקה אמיתית – ישירות מן הטבע.

בנוסף לכלל המוצרים הטריים והטבעיים, נושא מוצרי הקוסמטיקה מבוססי המורינגה בער בליבנו. המון עבודת מחקר ושאלות ותהיות, המון המון סייעתא דשמיא ואמונה וביטחון בע”ה ונוצר לנו קשר עם אישה נפלאה, המתעסקת יום יום בייצור מוצרי קוסמטיקה ובפיתוח מוצרים.

לאחרונה יצאנו עם קו מוצרי הקוסמטיקה של יערות המורינגה. סדרת המוצרים שלנו מכילה כיום 17 מוצרי קוסמטיקה חדשים, טבעיים וירוקים, בניהם שמנים, קרמים, סבונים ועוד רבים נוספים!

המוצרים נבדקו דרמטולוגית ונמסרו לשימוש לאנשים מובילים בתחום הקוסמטיקה.
מוצרי הקוסמטיקה של יערות מורינגה עשירים בוויטמינים ובמינרלים הקיימים במוצרי המורינגה ואינם מאבדים מהנוכחות שלהם במוצרי הקוסמטיקה שלנו.

המורינגה שלנו גדלה ומיוצרת כאן באדמות מושב גני טל, על טהרת "תוצרת הארץ - כחול לבן".

אנחנו, מוטי וחנה, חקלאים ארצישראליים – המגדלים, הקוטפים והמייבשים – ללא תנורים או מייבשים, ללא ריסוסים או חמורי הדברה, תוצרת “כחול לבן” אמיתית.
בעלי אהבה גדולה לתחום ורואים בהפצת נפלאות המורינגה לעולם.

להצטרף למועדון לקוחות המורינגה שלנו ולקבל טיפים לתזונה בריאה ושלל מבצעים והטבות!