מוזמנים לתפוש “רגע” של רוגע נפשי במבוכי המורינגה.

מוטי סנדר

מוטי סנדר

ברוכים הבאים למבוכי המורינגה – יערות מורינגה.

מוזמנים לתפוש “רגע” של רוגע נפשי, ב יערות מורינגה-משתלות סנדר , בינות לאלפי עצים ירוקים מלבלבים לקול שירת וציוץ הציפורים. רצים , נהנים ומתמצאים בשבילי המבוכים הירוקים.

מוכנים…קדימה!!! מורינגה GO !!!

מבוכים רעיון וחלום של שנים שהתגשם ביערות המורינגה לפני למעלה משנה. זרענו…זאת אומרת ירדנו על הברכיים וזרענו קרוב ל 20,000 זרעי מורינגה בשיטת השתי וערב, כל זרע שנבט פונק בטפטפת השקיה אישית.

השתילים התפתחו ואנחנו התיישבנו מול מחשבים והפכנו את הדימיון והרעיונות למציאות. יצאנו עם מפות שערכנו בקבצי אקסל לשטחי המבוכים ובשיטת ה “פינצטה” דיללנו את הצמחים עד שקיבלנו את התוצאה שרצינו.

התוצאה הסופית לאחר למעלה משנה, המבוכים מחולקים לשני מבוכים דומים בשטח של קרוב לארבעה דונמים, בכניסה וביציאה נטועים עצי מורינגה גבוהים המשמשים ליערות ולהצללה ולהפעלה של באי המבוכים. מבוך מזרחי בו ארבעה חדרי הפעלה המופעלים ע”י שימוש בטלפונים חכמים והורדת אפליקציה ייחודית עם כתבי חידה המשתנים מעונה לעונה הנותנים תוכן ועניין למשתמשים. במבוך המזרחי גם שם ארבעה חדרים עם משחקי חשיבה והפעלה ייחודים. במקום משחקי המבצר מעץ ממוחזר המיוצרים ע”י האומן יהודה קולטון מחברת לצאת מהפלונטר
אנחנו מזמינים אתכם להגיע אלינו למבוכי המורינגה ב ליערות המורינגה שלנו, משפחות, הורים וילדים/ות, סבים וסבתות. להיכנס ולהתמזג בין העצים המעולים, להנות ממשחקים והפעלות, לשבת בצל עצי המורינגה וליהנות מאווירה קסומה, לשחק במשחקי חשיבה שאין הרבה כמותם, לשבת ולאכול דבר מה על שולחנות הפיקניק המוצבים ביערות שבתוך המבוכים.
איך נרגעים? איך משחררים לחצים? לכך יש הרבה מומחים עם שיטות ודרכים. על מדיטציה ממליצים, ויש לשיטה הרבה תומכים.
אפשרי גם להביא כיסא נוח, לשבת בשקט בצל העץ לקרוא ספר או כל מגזין להזמין לשתות כוס תה מורינגה ולהנות מקרני השמש החמימה.
אתם תחליטו איך להירגע ולהשיב לכם את השקט והשלווה. אנחנו ניתן לכם פינה מוצללת, חמימה ונעימה בה תוכלו לשבת לשכב, גם לרקוד ולשיר מנגינה בכל שטחי המבוכים המיועדים להפעלה.
על מנת שנוכל לארח אתכם בצורה נאותה, הכנו מגרשי חניה בכיכר שבתוך שטחי היערות, שלטי הכוונה מובילים אתכם למבוכים. בכניסה למבוכים הכשרנו שירותים ב “רמה עולמית” בהשוואה למקומות דומים המתאימים גם לבעלי נכויות, כיור לרחיצה ולנטילת ידיים, נקודת מכירה לצינון מזג האוויר והאווירה.
הכשרנו את המבוכים עצמם לאירוח של כלל הציבור והינגשנו אותו לבעלי נכויות.
אתם מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק שלי שבמהלך החודש האחרון מאז שהתחלנו להפעיל את המבוכים התמלא בשירות ובתשבחות

איש על כיסא גלגלים נהנה בין עצי המורינגה במבוך של יערות מורינגה

ממשפחות שהיו ונהנו ושיתפו והזמינו את כולם לבוא ולהנות.

מהיום ההרשמה וקניית הכרטיסים מובנת בתוך האתר ובו אנחנו יכולים להתעדכן בזמינות ובימי ההפעלות. https://moringaforests.com/

בואו ותבלו בשמחה ובהנאה, יחד עם כל המשפחה, במבוכים הייחודים בעולם השתולים מעצי המורינגה. ההצעה מופנית גם לוועדי עובדים, לקבוצות המטיילות, לאזרחים וותיקים ולכל המתעניינים.

אולי יעניין אותך גם

מורינגה כטיפול לסוכרת, יערות מורינגה, מורינגה, בריאות
מורינגה כטיפול לסוכרת
מורינגה, המכונה גם ‘עץ הנס’, שימשה ברפואה המסורתית במשך מאות שנים לטיפול במגוון רחב של מצבים...
איש עם מסיכה נגד קורונה עומד ומחזיק את האץ מול חיידקים אדומים של וירוס הקורונה
מורינגה לשיפור המערכת החיסונית
מורינגה, מערכת החיסון, שפעת וקורונה – ומה שבניהן לפני שנסביר על יתרונות המורינגה למערכת החיסון,...
20200820_130626
סיורי חוויה לקבוצות ב יערות מורינגה
סיורי חוויה לקבוצות ב יערות מורינגה-משתלות סנדר . .כשטבע, בריאות וטיפוח נפגשים יחד. אנשי היערות מ”יערות...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן