בקניה מעל 299 ש”ח משלוח חינם עד לבית  – כל המוצרים 100% מורינגה מהמשתלה שלנו מיוצר כחול לבן

עלי מורינגה להתמודדות טבעית עם סכרת

מורינגה, המכונה גם ‘עץ הנס’, שימשה ברפואה המסורתית במשך מאות שנים דרך טבעית להתמודדות עם מגוון רחב של מצבים בריאותיים, כולל סוכרת. בשנים האחרונות גברה התעניינות בפוטנציאל של מורינגה כדרך טבעית בהתמודדות עם סוכרת.

סוכרת היא מצב כרוני המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. זה מאופיין ברמות גבוהות של סוכר בדם, מה שעלול להוביל למגוון של סיבוכים, כולל נזק עצבי, מחלת כליות ומחלות לב. אמנם יש מגוון של תרופות והתערבויות באורח חיים שיכולות לעזור בטיפול בסוכרת, אבל יש עניין גובר בהתמודדות טבעית, כמו מורינגה.

מורינגה כטיפול לסוכרת, יערות מורינגה, מורינגה, בריאות

אחד היתרונות העיקריים של המורינגה לסוכרת הוא יכולתה לווסת את רמות הסוכר בדם. המורינגה מכילה תרכובות שיכולות לסייע בהורדת רמות הסוכר בדם על ידי הגברת הרגישות לאינסולין והפחתת תנגודת לאינסולין. בנוסף, הוכח שמורינגה מפחית את ספיגת הגלוקוז במעיים, מה שיכול לסייע במניעת עליות ברמות הסוכר בדם.

יתרון נוסף של המורינגה לסוכרת הוא התכונות האנטי דלקתיות שלה. סוכרת קשורה לדלקת כרונית, שעלולה לתרום להתפתחות סיבוכים כגון מחלות לב ונזק עצבי. המורינגה מכילה תרכובות שיכולות לעזור להפחית את הדלקת בגוף, מה שיכול לעזור להפחית את הסיכון לסיבוכים אלו.

המורינגה היא גם מקור עשיר של נוגדי חמצון, שיכולים לסייע בהגנה על הגוף מפני הנזקים הנגרמים מרמות גבוהות של סוכר בדם. סוכרת קשורה ללחץ חמצוני, שעלול לתרום להתפתחות סיבוכים כגון נזק עצבי ומחלת כליות. תכונות נוגדי החמצון של המורינגה יכולות לעזור להפחית את הסיכון לסיבוכים אלה על ידי הגנה על הגוף מפני נזק חמצוני.

בעוד שיש עניין גובר בפוטנציאל של המורינגה כהתמודדות טבעית במחלת הסוכרת, חשוב לציין כי יש צורך במחקר נוסף כדי להבין היטב את ההשפעות והסיכונים הפוטנציאליים שלה. בנוסף, אין להשתמש במורינגה כתחליף לטיפול קונבנציונלי בסוכרת, כגון טיפול תרופתי ואורח חיים.

למורינגה יש פוטנציאל להתמודדות טבעית בסוכרת בשל יכולתה לווסת את רמות הסוכר בדם, להפחית דלקות ולהגן על הגוף מפני נזקי חמצון. עם זאת, יש צורך במחקר נוסף כדי להבין היטב את ההשפעות והסיכונים הפוטנציאליים שלו. אם אתה מעוניין להשתמש בצמח זה כהתמודדות טבעית בסוכרת, חשוב לדבר עם ספק שירותי בריאות כדי להבטיח שזה בטוח ומתאים לך.

אולי יעניין אותך גם

20200820_130626
"מכשולים ועיכובים הם כמעט תמיד חלק מסיפור החיים של גדולי המצליחים"
“מכשולים ועיכובים הם כמעט תמיד חלק מסיפור החיים של גדולי המצליחים” את השורה הזאת קראתי...
20200820_130626
סיורי חוויה לקבוצות ב יערות מורינגה
סיורי חוויה לקבוצות ב יערות מורינגה-משתלות סנדר . .כשטבע, בריאות וטיפוח נפגשים יחד.  אנשי היערות מ”יערות...
תה מורינגה
תה מורינגה, שמופק מעלי עץ המורינגה אוליפרה, צבר פופולריות בשנים האחרונות בשל יתרונותיו הבריאותיים הרבים....

2 תגובות

    1. שמחים מאוד לשמוע! ניתן לרכוש עץ וזרעים אצלנו בחנות בגני טל
      או לרכוש את המוצרים המוכנים לשימוש כבר היום עם משלוח לכל הארץ (בצורת אבקה, עלים ייבשים לחליטת תה או כמוסות לבליעה)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להצטרף למועדון לקוחות המורינגה שלנו ולקבל טיפים לתזונה בריאה ושלל מבצעים והטבות!