בקניה מעל 299 ש”ח משלוח חינם עד לבית  – כל המוצרים 100% מורינגה מהמשתלה שלנו מיוצר כחול לבן
צפו במבצעים שלנו – לחצו כאן

למה להשתמש בכמוסות אבקת עלי המורינגה המיובשים?

מוטי סנדר

מוטי סנדר

יש שיקראו לה “בית המרקחת של הטבע” ויש שיגידו שמדובר בפלא הבריאה. המורינגה המכונפת (Moringa oleifera)  התגלתה לראשונה במורדות הרי ההימלאיה לפני אלפי שנים ומאז נעשה בה שימוש גם ברפואה ההודית והאפריקאית המסורתית. נראה כי הרופאים המקומיים פשוט לא יכלו להמשיך ולהתעלם מהמורינגה ומהסגולות הרפואיות המופלאות שלה.

מורינגה מכונפת, אשר גדלה ביערות מורינגה, של משק סנדר, נחשבת למורינגה איכותית ברמה הגבוהה ביותר. ממנה מייצרים בליווי ובייעוץ של חוקרים ממכון וולקני, מגוון רחב מאוד של מוצרים – תוסף מזון מורינגה, מוצרי תזונה טבעית ואפילו מוצרי קוסמטיקה המבוססים על צמח המורינגה.

שימוש יום יומי בכמוסות אבקת עלי המורינגה המיובשים יכול לשפר את איכות חייכם ואף למנוע ולשפר מצבים של תחלואות שונות כגון לחץ דם גבוה, סוכר, כולסטרול ועוד כ-300 מחלות שונות.

אז ממה מורכבות כמוסות המורינגה של יערות מורינגה?

הכמוסות הטבעיות של המורינגה מבוססות על עלי המורינגה הטריים אשר נקטפים ביערות, עוברים תהליך של ייבוש באופן טבעי, בצל, ללא כל תנורים או חום מלאכותי. לאחר הייבוש, נטחנים עלי המורינגה המיובשים לכדי אבקה בריכוז גבוה ביותר של ערכים תזונתיים מן הצמח. תהליך הייבוש הטבעי מאפשר למורינגה לשמור על כל המינרלים, הוויטמינים, חומצות האמינו ונוגדי החמצון הרבים הנמצאים בה.

את האבקה המופלאה ועשירה הזו, אנו מכניסים לכמוסות המיועדות לבליעה, אותן ניתן לצרוך על בסיס יום יומי, ללא כל תופעות לוואי ועם משמעות אדירה לבריאותכם. השימוש בכמוסות מורינגה משפר את ההרגשה הכללית ויש לו אפקט חיובי על כלל מערכות הגוף.

לכמוסות המורינגה יתרון משמעותי עבור מי שנרתע מטעמי הצמח במזון, כגון שילוב אבקת מורינגה בשייקים ומנות שונות. הבליעה נעשית דרך הפה בשילוב כוח מים ואתם ערוכים ומוכנים לצאת ליומכם, בהנאה, בריאות והרגשה טובה.

מוצרים שיכולים
לעניין אתכם

אולי יעניין אותך גם

 בהריון
הכל על מורינגה בהריון
רבות מדובר על תקופת ההיריון המרגשת של האישה, תקופה מלאת שמחה, המלווה, לא פעם, גם כן בחששות והרבה דאגה...
20200521124129_IMG_4410
התמדה וצריכה של מוצרי מורינגה מחדדות את המחשבה.
אני יכול להעיד על עצמי כי ההתמדה והצריכה של מוצרי המורינגה הגדלים ב יערות מורינגה-משתלות סנדר מחדדות...
20200814_082544
האתר שלנו "יערות מורינגה" התחדש
חברים יקרים שמח לבשר לכם שמגיע לנו מזל טוב https://moringaforests.com/ הפעם לא מדובר בנכד חדש אלא בכך...

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

להצטרף למועדון לקוחות המורינגה שלנו ולקבל טיפים לתזונה בריאה ושלל מבצעים והטבות!